Коледж Міжнародного гуманітарного університету

Контакти швидкого зв’язку:

Новини

27 травня, на Дні відкритих дверей, Фаховий і Медичний фаховий коледжі Міжнароного гуманітарного університету гостинно зустріли абітурієнтів зі всієї країни напередодні активного періоду вступної кампанії 2023.                       Захід розпочався із вітального слова фундатора та Президента Міжнародного гуманітарного університету, доктора юридичних наук, професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова.                                                                                Хочемо нагадати, що вступна кампанія Фахового та Медичного Фахового коледжів розпочинається – 23 червня!                                                                                             Ми запрошуємо і чекаємо саме на вас! Долучайтеся до нашої дружньої родини і починайте створювати своє успішне майбутнє прямо зараз!🤩

Студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Менеджмент, готельно-ресторанний та туристичний бізнес: теорія та практика», яка відбулася на базі Міжнародного гуманітарного університету 25 травня 2023 року. Студенти виступили з презентаціями та постерними доповідями, які були присвячені впровадженням інновацій на підприємствах готельного та туристичного бізнесу.

Для студентів Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету пройшла лекція-диспут до Дня вшанування памʼяті жертв геноциду кримськотатарського населення.
Внаслідок операції радянської влади з депортації 180 014 етнічного населення було виселено з Кримського півострова.
Вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та демонстрація солідарності в боротьбі за відновлення їхніх прав сьогодні як ніколи актуальна. Разом до перемоги 💙💛

Фаховий та Медичний фаховий коледжі Міжнародного гуманітарного університету вітають з Днем вишиванки! Сьогодні це свято актуальне, як ніколи, адже вишиванка — це символ українського народу, який зберігає його коріння, ідентичність та обʼєднує українців всього світу. День вишиванки відносно нове свято, започатковане студентами вкотре підтверджує, що студентство було і залишається опорою та майбутнім нашої країни!

Студенти Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету прослухали лекцію на тему: «РУХ ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ: БУЛІНГ. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насильством» .

З метою запобігання та попередження булінгу, виховання правової свідомості та правової культури студентів, кандидат психологічних наук, доцент Ульянова Тетяна Юріївна провела тематичну лекцію.

В рамках роботи проєкту «ШКОЛА СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ» працівники Теруправління ДБР Миколаєва зустрілись зі слухачами та доповіли про тонкощі та переваги їх роботи з метою правильного та свідомого вибору майбутньої професії!

Керівництво Фахового коледжу МГУ висловлює вдячність команді Теруправління ДБР Миколаєва за корисні поради, інформацію щодо роботи в бюро та впевнені, що такі знання сприятимуть правильному та свідомому вибору майбутньої професії наших школярів !
Продовжуємо навчати та навчатися!

Педагогічний колектив і студентство Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету вітають з Днем народження фундатора та Президента Міжнародного гуманітарного університету, доктора юридичних наук, професора, академіка, Заслуженого юриста України Сергія Васильовича Ківалова!

27 квітня відбувся ВЕБІНАР : «Як написати мотиваційний лист?» для абітурієнтів Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету!

🤗Нагадаємо, що згідно Порядку прийому до Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету у 2023 році, вступники вступають за МОТИВАЦІЙНИМ ЛИСТОМ – ❗️БЕЗ ІСПИТІВ❗️

Студенти Фахового коледжу МГУ спеціальності «Право» продовжують відвідувати навчальні семінари програми «Школа молодого політика» , який організований Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) та Департменту освіти та науки Одеської державної обласної адміністрації. Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

Продожуємо навчати та навчатися задля нашої Перемоги! 🇺🇦

Для студентів Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету пройшов майстер- клас з основ самозахисту від партнерів університету Національної асоціації MAKOTOKAI KARATE OF UKRAINE (WKMO), MAKOTOKAI KARATE OF ODESA REGION.
Під час заходу студентська молодь змогла наочно переглянути основні прийоми, що допоможуть себе захистити та плідно попрацювати з тренером і оволодіти основними знаннями і навичками у змішаних єдиноборствах.
Щиро дякуємо Національній асоціації MAKOTOKAI KARATE OF UKRAINE (WKMO), MAKOTOKAI KARATE OF ODESA REGION за співпрацю та цікавий майстер клас!

🇺🇦Одеською обласною Федерацією чирлідингу та чир-спорту за підтримкою Одеського обласного комітету (філії) з фізичного виховання та спорту МОН України сьогодні було проведено змагання з чирлідингу та чир-спорту серед студентів вищої та фахової передвищої освіти у рамках обласних чемпіонатів, кубків або турнірів.

🥇Перше місце на змаганні здобув фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету. 🔥💪

Вітаємо!😍

Фаховий та Медичний фаховий коледжі Міжнародного гуманітарного університету вітає зі Світлим святом Великодня і від душі бажаємо зберігати в своєму серці вогник любові, надії і віри, який завжди буде вести до світлого щастя. Бажаємо всіх благ вашим родинам, здоров’я, миру і достатку, щирої радості і таких же великих чудес в житті, як це свято.
Христос Воскрес! 💙💛

11 березня відбувся День відкритих дверей в Фаховому та Медичному фаховому коледжах Міжнародного гуманітарного університету!
Під час якого абітурієнти та їх батьки дізналися:
🔷про новації вступної кампанії 2023, порядок прийому на навчання, як отримати додаткові бали при вступі;
🔶про спеціальності в Коледжах МГУ;
🔷про переваги вступу після 9 класу ;
🔶 про партнерів та стейкхолдерів Коледжів МГУ, які презентували професії та провели різні майстер-класи;
🔷перспективи працевлаштування.

🏢 За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: м. Одеса, Бісквітний пров, 3 та телефонами:
📲 +380 (63) 534 72 29 +38(093) 838 15 85
☎️(048)719-88-38

Найкраща мотивація для студентів – це бачити роботу успішної компанії зсередини і вже з раннього віку прокачувати свої скіли та знайомитися з перевагами своєї професії для майбутнього працевлаштування.
Студенти 2-го курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» змогли побачити зсередини особливості роботи однієї з провідних в Україні груп ІТ-компаній @netpeak_group, які спеціалізуються на створенні performance-маркетингу та розробці власних SaaS-платформ, мобільних застосунків і нових проєктів у сфері digital. Дякуємо за можливість побачити, як на власному досвіді реалізовується не лише застосуванння сучасного ведення бізнесу в ІТ-сфері, а й успішно розвивається й підтримується чітка громадська позиція та благодійна діяльність.

відбувся ONLINE БРИФІНГ: «Дізнайся все про ВСТУП 2023 до Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету» .
👩‍🎓Абітурієнти та їх батьки приєдналися та батьки отримали відповіді на запитання: ✅загальні правила вступної кампанії 2023; ✅ актуальні спеціальності КОЛЕДЖІВ МГУ; ✅як розпочати підготовку до вступу; ✅які документи необхідно підготувати до вступу Коледжів Міжнародного гуманітарного університету; ✅про стажування та працевлаштування студентів розповіли наши партнери.
КОЛЕДЖІ МГУ -Твоє успішне майбутнє ! 🧐За додатковою інформацією звертайтесь по телефону: 📞 0 (93) 838 15 85 ; +380 (66) 784 86 58; +380 (93) 604 25 48; +380 (63) 534 72 29 ⁉️За адресою: м. Одеса, Бісквітний провулок,3.

06 жовтня 2022 року на базі П’ятого апеляційного адміністративного суду відбулося відкриття Школи успішного юриста для учнів 10- 11 класів, а також усіх бажаючих стати представниками самої елітної професії.
З вітальним словом до школярів, студентів та почесних гостей звернувся Джабурія Олександр Валентинович — Голова П’ятого апеляційного адміністративного суду, який привітав усіх правників з наступаючим святом Днем юриста України та побажав успішного розвитку новому проєкту.

Ми підтверджуємо наш патріотизм вчинками.

З турботою про Вас, мережа аптек “АКС” ❤️

Фаховий та Медичний фаховий коледжі Міжнародного гуманітарного університету вітають з Міжнародним днем студента!👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓
Студентство – це найкращі роки життя, що запам’ятовуються назавжди, а тим паче роки студентського життя у Коледжі МГУ💙
Наші студенти – сміливі, відповідальні, талановиті і дуже активні. 
Хоча наразі частина студентів знаходяться не в Україні, але нас все одно єднає не відстань, а спільна мета – жага до навчання і віра у наше яскраве майбутнє та перемогу!💙💛
З ❤️

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови.  

Викладачі коледжу до Дня української писемності та мови проводять різноманітні заходи, спрямовані на популяризацію та розвиток української мови. Традиційно 9 листопада в День української писемності та мови стартуватиме 1 тур на базі коледжу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед, який проводиться з метою виховання у молодого українства поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань.

06 жовтня 2022 року на базі П’ятого апеляційного адміністративного суду відбулося відкриття Школи успішного юриста для учнів 10- 11 класів, а також усіх бажаючих стати представниками самої елітної професії.
З вітальним словом до школярів, студентів та почесних гостей звернувся Джабурія Олександр Валентинович — Голова П’ятого апеляційного адміністративного суду, який привітав усіх правників з наступаючим святом Днем юриста України та побажав успішного розвитку новому проєкту.

В рамках роботи проекту «Школа сучасних професій» та за сприянням керівництва Головного управління національної поліції в Одеській області , Управління кадрового забезпечення , Спортивного клубу поліції «ПАТРІОТ» був проведений захід для абітурієнтів Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету на базі Одеської обласної організації ФСТ “Динамо” України.

Працівниками відділу професійного навчання була проведена теоретична бесіда з абітурієнтами щодо ознайомлення з первинними навичками безпечного поводження зі зброєю, а практичні навички вони закріпили під час змагань із стрільби з пневматичної зброї.

Абітурієнти ознайомилися з практичним навчанням майбутніх правоохоронців та впевнені,що такі заходи сприятимуть правильному вибору професії у майбутньому.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, Фаховий та Медичний фаховий коледжі Міжнародного гуманітарного університету підвели підсумки 2022 року, непростого року для всіх українців, та привітали викладачів,студентів та їх батьків з наступаючим Новим 2023 роком.

Під час проведення заходу були нагороджені грамотами стейкхолдерів та подяками Президента університету викладачі, студенти та їх батьки за сумлінну працю, активну участь у житті коледжу, високі досягнення у навчанні та активну громадську позицію.
Студентське самоврядування коледжу підготували яскраву новорічну програму, яка не залишила нікого без гарного настрою.
Вітаю з наступаючим Новим 2023 роком та різдвяними святами! Бажаю вам та всім вашим близьким Здоров’я, затишку, тепла, радості , щасливого та мирного Нового року!

⚕”ФАРМАЦЕВТИЧНА ПРАКТИКА – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»⚕
Студенти Медичного фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності “Фармація, промислова фармація” проходять практику в аптеках
м. Одеси та Одеської області (ТОВ “АКС – ОДЕСА”, ФАРМАЦІЯ», ТОВ «Фармастор», ТОВ «Фармація», ТОВ ” Аптека Гаєвського, ТОВ НВБФ ” Терра”, ПП ” АКВАВІТА ПЛЮС”, ТОВ “ФАРМДРАЙВ”, ТОВ ” Аптека низьких цін”, ТОВ ФІРМА ” ПОЛІМЕД”, ТОВ “ВІТЕКС”, ТОВ “
ТАБЛЕТКА А”), «Аптека від складу» . 👨🏼‍⚕️🧑🏼‍⚕️

Головною перевагою навчання в Фаховому коледжі МГУ – є проходження ознайомчої та виробничої практики 👩‍💻👨‍💼
Студенти спеціальності «Право» проходять практику в Головному управлінні національної поліції Одеської області , Одеській обласній прокуратурі, Головному управлінні ДМС в Одеській області, П‘ятому апеляційному адміністративному суді,
Київському районному суді, Господарському суді, ТОВ «Чорноморська транспортна компанія», Адвокатському бюро « МАКАРОВ ТА ПАРТНЕРИ,
у приватних адвокатах, нотаріусах. 📁📝

Студенти Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Право» стали переможцями в олімпіаді з національного та міжнародного права!
Вітаємо наших студентів та дякуємо за високу підготовку професорсько-викладацький склад факультету права та економіки Міжнародного гуманітарного університету!

Фаховий та Медичний фаховий коледжі Міжнародного гуманітарного університету навіть у сьогоднішні непрості часи продовжує підготовку до вступної кампанії 2023 та проводить освітній процес в змішаному форматі!

Під час проведення заходу абітурієнти дізналися:
🔷правила вступу та як отримати додаткові бали при вступі;
🔷відбулося відкриття «ШКОЛИ СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ» , що допоможе вирішити, яку професію обрати та отримати ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ вступі до КОЛЕДЖІВ Міжнародного гуманітарного університету!
🔷новації вступної кампанії 2023;
🔷переваги вступу до Коледжів МГУ;
🔷 про партнерів Коледжів МГУ, які презентували професії;
🔷перспективи працевлаштування.

Символічною подією в Міжнародний день студента було проведення спортивного заходу з показовим виступом «Основи самооборони» від партнеру коледжу ГО Спортивного клубу поліції «Патріот» для студентів Фахового та Медичного фахового коледжів Міжнародного гуманітарного університету.
Студентів привітали: директор Фахового коледжу МГУ Шарапановська Юлія Вікторівна; заступник голови ГО Спортивного клубу поліції “Патріот” , майстер спорту України з боротьби самбо, неодноразовий чемпіон та призер України по боротьбі самбо- Максим Володимирович Лимар; богатир України, ветеран МВС, заслужений тренер, майстер спорту міжнародного класу України, тренер ФСТ «Динамо» – Микола Антонович Пасічник; інструктор, майстер спорту по дзюдо, майстер спорту міжнародного класу по бойовому самбо, чемпіон Європи по карате Анатолій Волошинов, а також почесні члени клубу.

Студенти Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Комп’ютерна інженерія» відвідали майстер-клас на тему: «Веб-дизайн».
Дуже популярний напрям у галузі IT -сфери розкрив в своєму майстер-класі – Костянтин Шабатура(web-розробник, викладач HTML/JS/CSS/Python ), а також практикуючий спеціаліст Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп‘ютерних наук Міжнародного гуманітарного університету.

🧑🏼‍💻Були розглянуті найактуальніші на сьогоднішній день професії та галузі у IT:
– Front-End/Back-end
– Full stack
– DevOps-інженери
– UI/UX(дизайн)
– поділився досвідом із студентами про роботу в різних IT-компаніях;
– Скільки може заробляти студент вже з 2 курсу коледжу?
– Як випробувати себе у фрілансі, почати перший проект та інші питання, які частіше дуже цікавлять юних студентів на початку шляху.

Запорукою цікавого і різноманітного життя в Фаховому та Медичному фаховому коледжах Міжнародного гуманітарного університету є кропітка робота студентського самоврядування, де студенти під наставництвом керівництва та викладачів роблять комфортним та веселим для себе навчання.
Сьогодні студентське самоврядування («Парламент») та делегати від кожної академічної групи шляхом відкритого голосування мали можливість обрати Президента та Віце-президента Коледжу МГУ.
На дебатах кандидатів в Президенти студентського самоврядування більшість голосів та довіру студентів отримала Ком’якова Ганна – студентка 1 курсу спеціальності «Дизайн». 🥳🥇

З нагоди святкування Дня юриста, в Міжнародному гуманітарному університеті за сприянням керівництва Головного управління Національної поліції в Одеській області та Громадської організації «Спортивного клубу Патріот» відбувся товариський турнір з футболу серед студентів Фахового коледжу МГУ, Міжнародного гуманітарного університету та слідчих підрозділів Головного управління Національної поліції в Одеській області .

06 жовтня 2022 року на базі П’ятого апеляційного адміністративного суду відбулося відкриття Школи успішного юриста для учнів 10- 11 класів, а також усіх бажаючих стати представниками самої елітної професії.
З вітальним словом до школярів, студентів та почесних гостей звернувся Джабурія Олександр Валентинович — Голова П’ятого апеляційного адміністративного суду, який привітав усіх правників з наступаючим святом Днем юриста України та побажав успішного розвитку новому проєкту.

Студенти 2 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету разом із студентами Факультету кібербезпеки, програмної інженерії та комп’ютерних наук, в рамках предмету «Вступ до спеціальності, прослухали лекцію-екскурсію до ТОВ «ТелеТек», розглядали 3D-принтер та дізналися про процес виробництва деталей та моделюювання. Щиро дякуємо керівництву ТОВ «ТелеТек» за надану можливість ознайомити студентів з сучасним виробництво та дізнатися багато нового та цікавого.

За підтримки ГУНП України в Одеській області, студенти 1 курсу Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Право» Музей ГУНП України в Одеській області .
У ході екскурсії відвідувачам було запропоновано цікаві факти становлення системи правоохоронних органів в контексті історичного розвитку Одеси, окреслено сучасні реалії роботи підрозділів Національноі поліції. Маємо сподівання, що такі заходи допоможуть студентам обрати правильний напрям майбутньої спеціалізації, пов’язаної з правоохоронною діяльністю. Керівництво Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету виражає щиру вдячність за надану можливість відвідати музей , а особливо в цей складний час для нашої країни, та бажаємо процвітання, нових досягнень і творчих здобутків!

В рамках навчального процесу , викладачі кафедри цивільного та господарського права та процесу МГУ провели екскурсію до Господарського суду Одеської області для студентів 3 курсу Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Право» разом із студентами факультета права, економіки МГУ.

👨‍🎓Студенти ознайомились:
– з організаційною діяльністю Господарського суду Одеської області;
– завітали до аналітично-інформаційного відділу й відділу документального забезпечення суду;
-відвідали судове засідання під головуванням судді Світлани Антощук, яка спеціалізується на розгляді справ про банкрутство.

Для підвищення рівня професійної підготовки майбутніх медичних працівників , студенти 1 курсу Медичного фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету відвідали один з найстаріших професійних музеїв України, створений в 1900 році за ініціативою професора М.О.Батуєва, першого завідувача кафедри анатомії. Музей налічує більше 3 тисяч експонатів, які зібрані з найвіддаленіших куточків світу. Серед них біля сотні черепів та декілька дюжин кістяків людини – представників різних націй і рас, фрагменти тіл людей з єгіпетських пірамід та археологічних розкопок. Найцінніша колекція музею є навчальним підрозділом кафедри анатомії людини.

‼️Переваги вступу до МЕДИЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ МГУ!
День молоді – це свято кожного студента. Молодь змінює наш світ на краще!  Молоде покоління кожен день навчається новому, щиро посміхається та радо допомагає одне одному. Наша молодь – наше майбутнє!
Успішне майбутнє та подальший розвиток – головні ознаки Медичного фахового коледжу МГУ!

вступна кампанія

наші вечірки

день спорту

випуск коледжу 2021

Новогодняя сказка: в МГУ устроили праздник для детей-сирот и детей из семей переселенцев

День открытых дверей в МГУ: университет посетили более 300 абитуриентов из Одесской области

Студент Экономико-правового колледжа МГУ стал чемпионом мира по макотокай карате

Народное признание-2018: в числе победителей — МГУ и Одесский областной совет мира

День открытых дверей в МГУ: университет посетили более 300 абитуриентов из Одесской области

Залиште номер телефону і отримайте перевагу при подачі документів

*Дізнайтесь, яка спеціальність Вам більше підходить
*Дізнайтесь, яка спеціальність напопулярніша/найбільш оплачувана