Коледж Міжнародного гуманітарного університету

Контакти швидкого зв’язку:

Історія коледжу

Економіко-правовий коледж розпочав свою діяльність у 2003 р. Перший набір студентів відбувся в 2004-2005 навчальному році в кількості 65 осіб. З кожним роком набір студентів збільшувався. Сьогодні коледж — це повністю відповідаючий сучасним вимогам навчання і виховання навчальний заклад. Завдання коледжу — рання профорієнтація учнів середніх шкіл, підготовка молодших спеціалістів за системою коледж-університет.

Завдяки матеріально-технічній базі, а також висококваліфікованим викладачам, — студенти коледжу мають можливість найбільш ефективно навчатися за своєю спеціальністю.

Метою сучасної освіти є не тільки якісне забезпечення навчального процесу, а й постійне зміцнення здоров’я підростаючого покоління. На базі коледжу створено відмінний спортивний комплекс, який включає різні зали: тренажерні, тенісні і для фітнесу. Крім того, студенти користуються спортивною базою і стадіоном, тиром, критим кортом спортивного комплексу.

Висока увага приділяється культурним і виховним заходам коледжу. Студенти беруть участь у виступах художніх колективів університету, коледжу та міста. Уже стали традиційними конкурси «Містер і Міс коледж». Проводяться тематичні заходи: День знань, День учителя, День української писемності, концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню, Дню виведення радянських військ з Афганістану, Дню боротьби зі СНІДом та багато інших. Стало доброю традицією відвідувати дитячі будинки, де студенти дають концерти і вручають подарунки дітям.

Залиште номер телефону і отримайте перевагу при подачі документів

*Дізнайтесь, яка спеціальність Вам більше підходить
*Дізнайтесь, яка спеціальність напопулярніша/найбільш оплачувана