Коледж Міжнародного гуманітарного університету

ЕПК МГУ запрошує на навчання випускників 9-11-х класів для отримання високоякісної освіти

До уваги випускників 9-11-х класів !

Економіко-правовий коледж Міжнародного гуманітарного університету запрошує на навчання випускників 9-11-х класів для отримання високоякісної освіти за спеціальностями:

Правознавство;

Економіка підприємства;

Початкова освіта;

Дизайн;

Обслуговування комп’ютерних систем та мереж.

Діяльність коледжу спрямована на забезпечення підготовки майбутніх фахівців у сфері права,економіки,педагогічноі освіти, обслуговування комп’ютерних систем та мереж, дизайну.

Після закінчення коледжу всі студенти отримують диплом молодшого спеціаліста та мають змогу без вступних іспитів продовжити навчання на 3 курсі Міжнародного гуманітарного університету.

Під час навчання студенти мають змогу проходити виробничу практику на підприємствах, в установах державної та приватної власності.

Іногородні студенти мають змогу мешкати у гуртожитку, де створено умови для проживання,само підготовки та організації дозвілля!

В коледжі разом з педагогічним колективом співпрацює студентське самоврядування,що сприяє гармонійному розвитку особистості студента та формує навички лідера та організатора.

Економіко-правовий коледж- це Ваш осмислений крок до впевненого і успішного майбутнього,це можливість отримати сучасну витребувану професію!

Залиште номер телефону і отримайте перевагу при подачі документів

*Дізнайтесь, яка спеціальність Вам більше підходить
*Дізнайтесь, яка спеціальність напопулярніша/найбільш оплачувана